LJUSPLÅT med 2 ljusarmar, mässing, 1900-tal.

296352. LJUSPLÅT med 2 ljusarmar, mässing, 1900-tal.

Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 984