COLLIER samt ÖRHÄNGE i sterlingsilver besatt med citriner.

296311. COLLIER samt ÖRHÄNGE i sterlingsilver besatt med citriner.

Örhänge i sterlingsilver besatt med slipade droppformade citriner. Längd 30mm. Bredd 10 mm. Märkta 925 Per.
Halsband i sterlingsilver besatt med 13 st slipade citriner i olika former. Längd 46 cm. Märkt 925.
Totalvikt 24 gram.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 24 gram.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 953