RING i 18K guld besatt med gammalslipad diamant om ca 0,10 carat, safirer samt diamanter, art deco.

296308. RING i 18K guld besatt med gammalslipad diamant om ca 0,10 carat, safirer samt diamanter, art deco.

Ring i 18K guld rödguld samt vitguld. Genombruten dekor. Besatt med gammalslipad diamant om ca 0,10 carat, 6 st careslipade safirer samt 4 rosenslippade diamanter.
Vikt 3 gram.
Storlek 17,25/54. Stämplad 18.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 3 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 993