HURTS + GOLVLAMPA, teak, 1960-tal.

296305. HURTS + GOLVLAMPA, teak, 1960-tal.

Hurts med 4 lådor, höjd 68,5, längd 40,5, bredd 37,5 cm.
Golvlampa höjd 143 cm.

Slitage, smärre skador, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvlampa höjd 143 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 455