JOHAN PETTER JOHANSSON. "Triplex-Pendel", 1900-talets första hälft.

2962582. JOHAN PETTER JOHANSSON. "Triplex-Pendel", 1900-talets första hälft.

Märkt "Triplex Pendel". Total längd ca 167 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 684