DIVERSE KORTLEKAR, ca 13 st, samt SKRIN, troligen 1800-talets slut.

296250. DIVERSE KORTLEKAR, ca 13 st, samt SKRIN, troligen 1800-talets slut.

Skrin med spelmarker.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrin med spelmarker.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 696