ETT 22CT GULD BRÖLLOPSBAND.

ETT 22CT GULD BRÖLLOPSBAND.
2962142. ETT 22CT GULD BRÖLLOPSBAND.

Det 22 karat guldbandet stämplat Birmingham 1922, storlek N, 4,9g.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 371