MANSCHETTKNAPPSASK sannolikt "Originell", Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna, 1930/40-tal.

296208. MANSCHETTKNAPPSASK sannolikt "Originell", Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna, 1930/40-tal.

Dekor av man som tittar ner i hål.
Diameter ca 6,5 cm.
Höjd 4,5 cm.
Omärkt.
Nysilver.

Bruksskick.
Ställvis hårdare slitage på försilvringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 6,5 cm.
Höjd 4,5 cm.
Omärkt.
Nysilver.

Bruksskick.

Antal besök: 2 993