DIVERSE, 5 delar, bl.a. Rörstrand, Picknick.

296108. DIVERSE, 5 delar, bl.a. Rörstrand, Picknick.

2 telefoner, Kobra.
Form, Rörstrand, Picknick, nr 24.
Kaffekanna samt lockask, Gefle.

Bruksslitage.
Telefoner slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 telefoner, Kobra.

Bruksslitage.
Telefoner slitage, skador.

Antal besök: 561