RULLBORD, plexiglas, möjligen Italien.

2960798. RULLBORD, plexiglas, möjligen Italien.

Mått 67 x 40 cm, höjd 50,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 776