ERLAND CULLBERG. Olja på duk.

ERLAND CULLBERG. Olja på duk.
296065. ERLAND CULLBERG. Olja på duk.

Figurkomposition. Dubbelsignerad.
207x134 cm.

Något vågig i duken.

Erland Cullberg (1931–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

207x134 cm.

Något vågig i duken.

Erland Cullberg (1931–2012)

Antal besök: 1 349