KRISTINA ASSARSSON. Olja på duk.

296060. KRISTINA ASSARSSON. Olja på duk.

Vid fiskeläget. Signerad. A tergo signerad och daterad 1999.
100x116 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

100x116 cm.

Antal besök: 10 154