FÅTÖLJER, ett par, "Stressless", Ekornes, 2000-tal.

2960402. FÅTÖLJER, ett par, "Stressless", Ekornes, 2000-tal.

Höjd 93 cm, sitthöjd 38 cm, bredd 70 cm, djup ca 65 cm. Mörkgrönt skinn, trädetaljer mahognyfärgade.
Snurr och fällbara.

Bruksslitage, ena skinnklädda armstödet har lossnat från armen och sitter lite löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurr och fällbara.

Antal besök: 442