TEXTILIER, Bland annat linneservetter, 1900-tal.

296039. TEXTILIER, Bland annat linneservetter, 1900-tal.

12 linneservetter med tillhörande duk.
3 övriga dukar varav gul.

Gul duk med smärre fläckar. Ej fullständigt genomgånget. Bruksslitage. Någon del med monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 övriga dukar varav gul.

Antal besök: 738