SOFFA, rokokostil, 1900-talets senare del.

296019. SOFFA, rokokostil, 1900-talets senare del.

Stoppad rygg och lösa dynor, lackerad ljusgrå, längd 207 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 724