LODREGULATOR, Gustav Becker, nyrenässans, 18/1900-tal.

29600. LODREGULATOR, Gustav Becker, nyrenässans, 18/1900-tal.

Dekor med mask, svarvade knoppar och kolonn pilastrar, lod och pendel medföljer, höjd ca 120 cm.

Ej funktionstestad, slitage, nedre knoppen skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 200