DIETER RAMAR. Vitso. Hyllsystem ”606” (ca. 18 stycken).

2959850. DIETER RAMAR. Vitso. Hyllsystem ”606” (ca. 18 stycken).

Design: 1960. Ljusgråbelagda trähyllor med sidopaneler i aluminium.
3 behållare med infällbar klaff.
Varje ca.. H 40 cm B 90,5 cm D 42 cm
9 hyllor ca 90 x 23 cm
6 hyllor ca. 90 x 37 cm
2x väggremsor i aluminium L ca. 112 cm
1x väggremsa L 88 cm
1 x Väggremsa L 64 cm
2 x väggremsa 200 cm.

Tecken på slitage, repor och nötningar, ibland djupa repor på fronterna av dörrarna. En flisning på en hylla. En dörr faller av.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 hyllor ca 90 x 23 cm
6 hyllor ca. 90 x 37 cm
1x väggremsa L 88 cm
1 x Väggremsa L 64 cm
2 x väggremsa 200 cm.

Antal besök: 827