MENO MÜHLIG. Jaktscen. Olja på duk, signerad M. Mühlig.

295982. MENO MÜHLIG. Jaktscen. Olja på duk, signerad M. Mühlig.

57,5 x 50 cm.

Krackelyr, smärre repor i nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

57,5 x 50 cm.

Antal besök: 1 959