BORDSLAMPA i glas, Carl Fagerlund, Orrefors.

295976. BORDSLAMPA i glas, Carl Fagerlund, Orrefors.

Rökfärgat/grönt underfång
Ettikettmärkt Orrefors
Höjd 31 cm.

Bruksskick
Montering med slitage
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rökfärgat/grönt underfång
Ettikettmärkt Orrefors
Höjd 31 cm.

Bruksskick
Montering med slitage
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 390