SPEGEL, 1800-tal.

SPEGEL, 1800-tal.
295973. SPEGEL, 1800-tal.

Höjd 122, bredd 41 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
295973. SPEGEL, 1800-tal.

Höjd 122, bredd 41 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 759