TRATTGRAMMOFON, efter äldre modell, 1900-tal.

2959553. TRATTGRAMMOFON, efter äldre modell, 1900-tal.

totalhöjd 66 cm.

Mindre bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalhöjd 66 cm.

Antal besök: 971