BORDSUPPSATS och STÄLLNING, 18/1900-tal.

295952. BORDSUPPSATS och STÄLLNING, 18/1900-tal.

Ställning, möjligen för nötter. Höjd ca 29 cm
Bordsuppsats, jugend, nysilver, med fot i form av älva. Höjd ca 39 cm.

Slitage och skador, del saknas till ställning, skål med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 822