TALLRIKAR, tenn, ett par, 1786.

295943. TALLRIKAR, tenn, ett par, 1786.

D2=1786. Otydliga stämplar. Diam 21 cm.
Proveniens: Kurt och Inga Ahlström, Sjöbonäs egendom, Hjo.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 733