Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Allmoge
Övrigt
FLASKOR, 3 st, glas, LAGGKÄRL, 18/1900-tal.
295932. FLASKOR, 3 st, glas, LAGGKÄRL, 18/1900-tal.
Höjd ca 35 - 94 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 35 - 94 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
455