VITRINSKÅP. 1900-tal, Engelsk stil.

295917. VITRINSKÅP. 1900-tal, Engelsk stil.

Längd 88 cm, bredd 38 cm, höjd 185 cm.

Kantstött, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kantstött, bruksslitage.

Antal besök: 2 701