CAROLUS PALLAYA. Ungern (1875-1960). Torgscen. Olja på pannå. Signerad.

29587. CAROLUS PALLAYA. Ungern (1875-1960). Torgscen. Olja på pannå. Signerad.

11 x 16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 x 16 cm.

Antal besök: 1 214