BERT HÅGE HÄVERÖ. Skärgårdsbåtar, färglitografi, signerad och numrerad 280/360.

295877. BERT HÅGE HÄVERÖ. Skärgårdsbåtar, färglitografi, signerad och numrerad 280/360.

Bladmått 60 x 77 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 60 x 77 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 922