MODELLBILAR DINKY, CORGI med flera, cirka 15 stycken delvis i originalkartoner.

29586. MODELLBILAR DINKY, CORGI med flera, cirka 15 stycken delvis i originalkartoner.

Längd 8 - 24 cm. Dinky VW 1600 TL och Alfa Romeo Coupé.

Slitage smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage smärre skador.

Antal besök: 875