LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, senbarock, 17/1800-tal.

295869. LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, senbarock, 17/1800-tal.

Höjd 13,5 cm.

Skador, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm.

Skador, åldersslitage.

Antal besök: 691