SNURRFÅTÖLJER, ett par, Göte-Möbler, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

295837. SNURRFÅTÖLJER, ett par, Göte-Möbler, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 102 cm.

Fot i kromat stål. Stomme i bok. Ljus skinnklädsel.

Bruksslitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 102 cm.

Antal besök: 1 111