Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
LJUSPLÅT, mässing, med två ljushållare, barockstil, 1900-tal.
295835. LJUSPLÅT, mässing, med två ljushållare, barockstil, 1900-tal.
Höjd 51, bredd 27 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 51, bredd 27 cm.
Bruksslitage.
Nyköpings Auktionsverk
836