JAN-ERIK RITZMAN. Vas, glas, Transjö, osignerad.

2957705. JAN-ERIK RITZMAN. Vas, glas, Transjö, osignerad.

Polykromt mönster i huvudsakligen blått.
Höjd 30 cm.

Osignerad. Smärre bruksslitage.

Jan-Erik Ritzman (Född 1943)

Tema

Glas

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Jan-Erik Ritzman (Född 1943)

Tema

Glas

Antal besök: 1 189