BORDSLAMPA, glas, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft.

295756. BORDSLAMPA, glas, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt. Total höjd ca 39 cm.

Slitage. Armatur lös från glasfot. Måste limmas om.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 622