PARTI KRUKOR, 3 st, bl a Göteborg.

295750. PARTI KRUKOR, 3 st, bl a Göteborg.

Krukor/krus med hänklar och dekor av blommor i blått
Krukor, höjd 18 cm och 10 cm
Krus, höjd 15,5 cm, stämplat Göteborg.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krukor, höjd 18 cm och 10 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 267