TAKLAMPA i mässing, sex-armad, 1900-tal.

295719. TAKLAMPA i mässing, sex-armad, 1900-tal.

Takarmatur med sex armar
Höjd till koppen, 64 cm
Diameter 71 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Takarmatur med sex armar
Höjd till koppen, 64 cm
Diameter 71 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Antal besök: 2 150