295703. FIOL med STRÅKE samt väska, Stradivarius-kopia, 1900-tal.
Etikett märkt "Antonius Stradivarius Cremonensis Copie Faciebat Anno 17??"
Längd ca 60 cm.
Ståke, omärkt.
Medföljer strängar.
Slitage, avslag, limlossning, delar saknas. Stråke med skador.
Nycklar saknas.