FIOL med STRÅKE samt väska, Stradivarius-kopia, 1900-tal.

295703. FIOL med STRÅKE samt väska, Stradivarius-kopia, 1900-tal.

Etikett märkt "Antonius Stradivarius Cremonensis Copie Faciebat Anno 17??"
Längd ca 60 cm.
Ståke, omärkt.
Medföljer strängar.

Slitage, avslag, limlossning, delar saknas. Stråke med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 60 cm.
Ståke, omärkt.
Medföljer strängar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 8 809