NILS KÖLARE. Seriegrafi, komposition, signerad N. Kölare, numrerad 83/160.

295688. NILS KÖLARE. Seriegrafi, komposition, signerad N. Kölare, numrerad 83/160.

Bildyta 65x50 cm.

Nils Kölare (1930–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 65x50 cm.

Nils Kölare (1930–2007)

Antal besök: 1 064