ROTTINGMÖBLER, 6 delar, 1900-tal.

29565. ROTTINGMÖBLER, 6 delar, 1900-tal.

Varierande modeller. Bordet mått Längd 117, bredd 82, höjd 73 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 5 564