NYCKELRING, rostfritt stål samt gulmetall, Charles Jourdan.

295656. NYCKELRING, rostfritt stål samt gulmetall, Charles Jourdan.

Fyra stycken nyckelringar, samtliga rörliga. Höjd 58 mm. Kommer i originalpåse av läder.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 775