KARTA, Jylland, Johan Baptist Homann 1700-tal.

2956503. KARTA, Jylland, Johan Baptist Homann 1700-tal.

Karta Jylland, kolorerad graverad karta.
Rammått 63x73 cm.

Slitage, ej examinerad ur ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 63x73 cm.

Antal besök: 580