RÖKBORD, med kopparskiva, 1900-talets första hälft.

295634. RÖKBORD, med kopparskiva, 1900-talets första hälft.

Höjd 67 cm. Diameter 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 67 cm. Diameter 70 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 527