FRANCESC DOMINGO. Bailaora.

FRANCESC DOMINGO. Bailaora.
2955899. FRANCESC DOMINGO. Bailaora.

Kol- och vaxritning på papper
Signerad. Tillverkad runt 1930.
16x14 cm.

Förgylld träram. Oxidation och fläckar. Det har inte granskats utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Kol- och vaxritning på papper
16x14 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 395