FRANCESC CAMPS RIBERA. En flicka.

2955733. FRANCESC CAMPS RIBERA. En flicka.

Olja på duk
46* 38,5 cm
Signerad och daterad 1933.
På baksidan, signerad, daterad och med skissat självporträtt.

Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
46* 38,5 cm
Signerad och daterad 1933.

Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 249