VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing med prismor, empirestil, 1900-tal.

295572. VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing med prismor, empirestil, 1900-tal.

Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 614