FRANCESC CAMPS RIBERA. Vas.

FRANCESC CAMPS RIBERA. Vas.
2955710. FRANCESC CAMPS RIBERA. Vas.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad, daterad 1933 och med en självtecknad film
73x60,5 cm.

I gott skick. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
73x60,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 263