ANTONI VIDAL ROLLAND. Persikor.

2955658. ANTONI VIDAL ROLLAND. Persikor.

Olja på duk
Signerad
41,5x33 cm.

Kromatisk återintegrering och lapp på baksidan. Stomme i gjutet och patinerat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
41,5x33 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 315