JOSÉ CAMPILLO. Tågstation.

JOSÉ CAMPILLO. Tågstation.
2955637. JOSÉ CAMPILLO. Tågstation.

Olja på kartong
Signerad. På baksidan, spår av blyertsanteckningar.
19,5x23,5 cm.

I gott skick. Delvis stoppad och förgylld träram, med skav.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på kartong
19,5x23,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 410