OSKAR KOLLER. 'Abstrakt litografi, 'Ed. 29/32, 1965.

2955587. OSKAR KOLLER. 'Abstrakt litografi, 'Ed. 29/32, 1965.

Oskar KOLLER, ”Abstrakt litografi”, Ed. 29/32, 1965, signerad.
Bildstorlek: 35 x 52,5 cm.
Ramstorlek: 47 x 64,5 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek: 35 x 52,5 cm.
Ramstorlek: 47 x 64,5 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Antal besök: 460