BREVKORT, ca 500 st, mestadels Sverige 1900-talets första hälft.

295550. BREVKORT, ca 500 st, mestadels Sverige 1900-talets första hälft.

Blandad ålder och motiv.

Slitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandad ålder och motiv.

Antal besök: 951