LÅNGPIPOR 4 st, Sjöskum, snidat huvud, 1800-tal.

295523. LÅNGPIPOR 4 st, Sjöskum, snidat huvud, 1800-tal.

Längd 52-92 cm.
Proveniens: Kurt och Inga Ahlström, Sjöbonäs egendom, Hjo.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52-92 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 679